Projekti i radhës nga Genc Prelvukaj do të jetë diçka shumë ndryshe

By

Para pak ditësh ka dhënë lajmin se po përgatit një album.

Më pas Genc prelvukaj tha se për të gjithë fansat e këngës “Eskorta” do të ketë një version mashkullor.

Në llogarinë e tij në Instagram, ai zbuloi një bashkëpunim me Granit Ismajlin me titull “Lek i madh”.

Këngëtari shkruan, “Kanga godet mashkujt e paedukate e te pakulture, femije apo te aferm te zyrtareve shteterore, biznesmeneve, trafikanteve dhe secilit te pasuruar paligjshem, qe na irritojne me idiotesine e tyre cdo dite”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm