Çka do të ndiqni sonte në Prive? (Video)

By

Prive vjen këtë mbrëmje në terminin e rregullt nga ora 19.00 në ekranin e Klan Kosova.  Ky episod fillon me këngët që kanë karakter kombëtar dhe kë e identifikon Xhamadani Vija Vija.

Rikthehet një ndër grupet ikonë të muzikës shqipe ‘Gjurmët’. Çfarë po planifikojnë ata?!

Intervista më e shkurtër rezervohet për Orinda Hutën.

Leonora Jakupi pjesë e dokumentarit kushtuar Adem Jasharit.

Genc Prelvukaj nga hip hop-i në këngë akustike. Pse ky ndryshim?

Albulena Kryeziu një ndër aktoret më të suksesshme në Kosovë.

Por jo vetëm edhe shumë lajme prezantohen sonte në emisionin numër një të showbizit në vend.

Prive me Liberta Spahiun.

Artikuj të ngjashëm