Projekt i ri nga Klepto – reperi iu këndon ‘Prishtinalive’

By

Reperi nga TBA ka paralajmëruar këngë të re.

Kësaj radhe ai vjen në bashkëpunim me artistin me emrin Nush me të cilin u bashkua për këngën ‘Prishtinalit’.

Projekt është finalizuar, gjithashtu kanë përfunduar edhe xhirimet dhe pritet që brenda këtij muaji të lëshohet për publikun.

Klepto këto ditë po qëndron në Kosovë pasi erdhi për koncertin e Unikkatilit që u mbajt në stadiumin  e Durrësit, ku performoi edhe vetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm