Milot Rashica tregon me çfarë e bëri për vete gruaja e tij (VIDEO)

By

Futbollisti i njohur shqiptar, Milot Rashica ka treguar së fundmi se me çfarë e bëri për vete gruaja e tij Belkiz Kera.

Në një intervistë dhënë për NIN me Alaudin Hamitin, ai numëroi të mirat e saj por tregoi edhe shumë gjëra rreth lidhjes së tyre.

Ndër të tjerash, ai foli për futbollitin dhe jetën e tij në përgjithësi.

Të gjitha i kuptoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm