Prive zbulon: Për çfarë shkaqe u nda ‘Sasa’ nga bashkëshorti?!

By

Lajmi i cili përflitet tash e një kohë në suazat e një thashethemi,  ai mbi ndarjen e aktores Adriana Matoshi nga bashkëshorti ‘shpërtheu’ në portale gjatë kësaj jave.

U përfol shumë por arsyet nuk u thanë.

Çka çoi çiftin në ndarje?!

Prive nga burime të sigurta është në dijeni tash e një kohë mbi zhvillimin dhe ju sjell detajet përmes videos së mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm