Prive zbulon: Lajm i madh nga Labi

By

Ka tash e një kohë që marrëdhënia mes prezantuesit Labinot Gashi dhe të fejuarës së tij, Qëndresës shpesh është temë në portale.

Të përfolur herë për kriza e herë për dashuri të madhe ata ka tash e një kohë që pyeten për dasmën e madhe të shumëpritur.

E më në fund, ky zhvillim ka një datë.

Prive nga burime të sigurta ka arritur të mësoj se prezantuesi do t’i jap fund beqarisë brenda pak muajsh.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme në rubrikën ‘E vërtetë, e pavërtetë’. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm