Kaq vite mbushi sot Genc Prelvukaj (FOTO)

By

Sot feston ditëlindjen Genc Prelvukaj.

Reperi i cili ka krijuar shumë hite gjatë karrierës së tij, për vete dhe për të tjerët, mbushi hiç më pak se 38 vjet.

Artisti hyri në Instagram për t’i njoftuar ndjekësit që sot feston ditëlindjen dhe nën imazh mori shumë urime nga më të ndryshmet.

Ai më i veçanti ishte nga e fejuara e tij Eni e cila e uroi publikisht duke i treguar se sa i veçantë është ai për të.

Urime Genc./Prive.al

View this post on Instagram

Yes. Its my birthday. Shkojme me urimet 😂😂

A post shared by Genc Prelvukaj (@gencprelvukaj) on

Artikuj të ngjashëm