Reperja e famshme nxit thashetheme për një shtatzëni të mundshme

By

Nicki Minaj mund të jetë në pritje të një fëmije me burrin Kenneth Petty.

Spekulimet fillestare burojnë nga një video e ndarë nga reperja 37-vjeçar të Dielën që tregoi Petty, 41 vjeçare, duke fërkuar me dashuri stomakun e saj gjatë një fluturimi për në Trinidad.

View this post on Instagram

🇹🇹

A post shared by Barbie (@nickiminaj) on

Pasi videoja u postua në Instagram, seksioni i komenteve të Minaj shpërtheu me komente mes fansave për mundësinë e një shtatzënie të mundshme.

Në shtator të vitit 2019, Minaj njoftoi në llogarinë e saj në Instagram se ajo kishte ‘vendosur të tërhiqej [dhe] të fillonte një familje.’

Por që nga njoftimi, reperja ka vazhduar duke kontribuar në projekte dhe duke lansuar muzikë të re.

Artikuj të ngjashëm