Prive zbulon bashkëpunimin mes dy artistëve shqiptarë

By

Anxhela Peristeri dhe Labinot Tahiri kanë bashkuar forcat për projektin e përbashkët muzikor.

Burime të Prive bëjnë të ditur se dueti mes artistëve është një baladë vajtuese dhe tashmë është përfunduar.

Kuptojini detajet e tjera të këngës duke klikuar në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm