Prive sjell detaje ekskluzive nga projekti i ri i Elvana Gjatës

By

Elvana Gjata së shpejti publikon projektin e saj të ri i cili është në gjuhën shqipe.

Burime të Prive pranë këngëtares, kanë treguar që kënga quhet “Ku vajti” dhe është realizuar në studion e Redbox Entertainmet në krye me Big Bang.

Projekti është i përzier (baladë me ritëm), dhe është i shoqëruar me videoklip të realizuar në Tiranë.

Së fundmi, Elvana postoi dy fotografi nga klipi në llogarinë e saj në Instagram, por pa dhënë detaje, duke lënë fansat e saj kurioz në atë se çfarë po sjellë artistja./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjH0q4QlQ3p/?taken-by=elvanagjataaaa

Artikuj të ngjashëm