Dy vite pas këngës, kështu janë sot marrëdheniet e Encës dhe Don Xhonit

By

Një ndër artistet e para që bashkëpunoi me Don Xhonin ishte Enca.

Në verën e  2020-ës, pak muaj pas depërtimit të reperit në mënyrë të rrufeshme, ata sollën bashkë projektin “Break down”.

Kënga ishte hit por nga ajo periudhë s’është që dëgjuam më sa i përket marrëdhënieve të tyre.

E pyetur nga ndjekësit, Enca ka shuar të gjithë kurreshtjen.

Ajo ka treguar se janë bërë për mall duke dëshmuar se asgjë jo e mirë mes tyre nuk ka ndodhur.

Reperi ka thënë fjalën e tij duke i thënë Encës se e di “ku mund ta gjejë”.

Nuk do ishte ide e keqe të takohen dhe pse jo , për të sjellë edhe një tjetër projekt po kaq të suksesshëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm