Prive Paparazzi: Çka ju humbi sot Tunës e Patrisit? (FOTO)

By

E diela si për pothuajse shumicën dërmuese ishte e dedikuar për familjen edhe për Tunën dhe Patrisin.

Çifti bashkë me djalin, Tianin janë parë teksa shijojnë motin me diell në Prishtinë këtë ditë fundjave.

Por, në një moment të caktuar, Tuna dhe Patrisi kanë pasur një hall tjetër.

Atyre duket t’iu ketë humbur diçka rrugës, me gjasë diçka e djalit.

Kjo vërehet në fotografië e shkrepura nga Prive.al ku çifti shfaqen teksa kërkojnë skaj rrugës.

Shpresojmë të kenë gjetur atë që ju ka humbur… /Prive.al

Artikuj të ngjashëm