Familja Gjikolli me set fotografik por ylli i aparatit është Zëri

By

Trendit të fotografive të fundvitit këtë vit nuk i kanë shpëtuar as Elita dhe Gjiko.

Me fotografin Norik Uka ata kanë realizuar një set shumë të bukur ku ylli në fakt është djali!

Zëri ka marrë të gjithë vëmendjen me pozitivitetin e tij dhe aftësinë për të pozuar në mënyrë të mrekullueshme përpara aparatit.

Kujtojmë se çifti shumë shpejt do të bëhen sërish prindër me ardhjen në jetë të vajzës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm