Një bashkëpunim surprizë! Rita Ora publikon këngën e re dhe po që do vallëzoni me të

By

Me ritme latine dhe me gjuhën simpatike latike, kënga e re e Rita Orës, po që do ju bëjë të vallëzoni.

Këngëtarja sapo ka lansuar këngën e saj të re, dhe ishte një surprizë për fansat e saj pasi që nuk e ka paralajmëruar publikimin e këtij projekti.

Kënga është në bashkëpunim me dy artiste të reja, me Sofia Reyes dhe Anitta, të cilat janë me origjinë latine.

Projekti i ri i tyre quhet R.I.P dhe titulli korrespondon me një këngë të vjetër të Ritës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm