Bëhuni pjesë e BBVK në Viber, zbuloni detaje dhe video ekskluzive rreth formatit

By

Edhe pak orë do të nisë transmetimin e drejtpërdrejt spektakli gjigant dhe i shumë pritur nga publiku Big Brother VIP Kosova.

E që të jeni sa më të informuar rreth ngjarjeve dhe më të rejave rreth Big Brother VIP Kosova, tanimë ju mund të abonoheni në grupin virtual në aplikacionin Viber.

Abonohuni në linkun e mëposhtëm për të qenë pjesë e komunitetit të BBVK në Viber dhe fitoni mundësinë për të parë detaje dhe video ekskluzive rreth këtij formati televiziv, që nuk do të mund t’i shihni në asnjë platformë tjetër.

Kliko KËTU 

Spektakli Big Brother VIP Kosova do të vijë në shtëpitë e juaja përmes ekraneve të Klan Kosova dhe ArtMotion duke filluar nga sonte në orën 21:00.

Artikuj të ngjashëm