Prince Caffe dhe Ledri stërmbushin sheshin e Prishtinës! (FOTO)

By

Prive.al dje ka njoftuar për projektin surprizë që ditë më parë kishte paraljmëruar reperi Ledri Vula, nuk e kishim idenë për cfarë saktë bëhej fjalë, për koncert,album apo promovim të këngës së re.

Ideja doli të jetë krejt tjetër, është njëra nga kompanitë më të mëdha për prodhimin e produkteve vendore “Devolli Corporation” ajo që e ka zgjedhur pikërisht reperin Vula për të promovuar produktet më të reja në treg.

Kështu “Princ Caffe Instant” dhe Ledri Vula kanë bërë që sheshi “Zahir Parazit” të stërmbushët nga fansat e reperit dhe bashkëpunëtorë e përkrahës të kompanisë Devolli./PRIVE.AL/

 

1694b8421ee636024f5544f1628de9931c5d86f7bcab01a70a11b4bf0c703738_full

 
973233e9519dbad930c028361ad975286a087c45d1e5f2a0dc0cf31a292e976b_full

 

auto_13090648_1691653187750084_661569181_o1461752728

 

Artikuj të ngjashëm