Kështu e uron Blero vajzën e tij për ditëlindje (FOTO)

By

Të jesh prind është bekimi më i madh që mund të marrësh nga Zoti. Ata që kanë provuar këtë ndjesi pa reshtur i falënderohen dhe i janë mirënjohësh për kënaqesinë dhe emocionin që i ofrojnë vogëlushët e tyre.

Kështu po ndjehet edhe këngëtari Blero Muharremi sot, në këtë ditë kaq të vecantë për të dhe vajzën e tij Tarën.

Është ditëlindja e gjashtë e vajzës dhe ai përmes një imazhi dhe urimi në llogarinë e tij në instagram po ndanë me fansat e tij momentin më të lumtur të jetës duke iu referuar lindjes së vajzës.

Prive ju sjellë imazhin dhe urimin e Bleros dedikuar vajzës derisa edhe ne i urojmë edhe shumë të tjera vogëlushes simpatike/PRIVE.AL/

c580af0ed169c80160e7456347f33f606e1124b58a5ae9df70bd21a35d4ab643_full
“Bia ime. Ishte ora 09:20 sot para 6 viteve, kur une mora lajmin per lindjen tende. Po ne at moment jeta ime mori kuptim, dhe sot jam njeri ma i lumtur ne bote. Me fjal nuk mund ta spjegoj dot urimin qe une ta deshiroj ty dhe dashurin qe e kam per ty. URIME DITLINDJA JETA JEM. Babi te don pa kufi”.

 

Artikuj të ngjashëm