Flaka Krelani shumë e nxehtë në videoklipin e ri (VIDEO)

By

Ashtu siç iu kemi paralajmëruar, Flaka Krelani publikoi projektin e saj të ri.

Këngëtarja kësaj radhe duket më ndryshe madje shumë e nxehtë në paraqitje si dhe në lëvizje.

Muzikën dhe tekstin e ka bërë vet ajo ndërkaq për të tjerat u kujdes Xhimi.

Projekti quhet “Slay” dhe ju mund ta shikoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm