Çka i mungon sot Ryva Kajtazit?

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi ishte sonte protagoniste e rubrikës ’25 pyetje’ në emisionin Prive.

Ajo për Vlorijan Halilin iu përgjigj shumë pyetjeve për veten, biznesin, vajzën dhe jo vetëm.

Ndiqeni të plotë më poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm