Premierë: Dua Lipa – Last Dance (Video)

By

Këngëtarja Dua Lipa ka publikuar videoklipin e saj të tretë. Ashtu siç paralajmëruam të shtunën në Prive videoklipi i ‘Last Dance’ u lançua edhe në YouTube.

Kënga në versionin audio u publikua para 10 dite dhe filloi kryesimin në top lista ndërkombëtare.

Ndërkaq kjo këngë do të përfshihet në albumin e saj që do të publikohet gjatë sezonit të nxehtë.

Artikuj të ngjashëm