Ryva sot publikon dy këngët!

By

Këngëtarja Ryva Kajtazi ishte protagoniste në emisionin e parë për vitin 2016 të Prive-së. Përpos që komentoi lajmet e fundit nga jeta private, Ryva paralajmëroi dy projekte.

Që të dyja do të publikohen në të njëjtën ditë, njëra do të jetë baladë dhe tjetra ritmike.

Prive mëson se këngët të cilat do të shoqërohen me videoklipe do të publikohen sot gjatë ditës në kanalin e Kajtazit në YouTube.

Artikuj të ngjashëm