Sërish të reja nga Skerdi (FOTO)

By

Skerdi ka dhënë edhe një lajm të ri!

Këngëtari nga Shqipëria ka zbuluar një logo të re në emrin e tij të cilën e postoi në Instagram.

“Skerdi Ago Music, po vjen”, ka shkruar ai.

Përveç kësaj, të njëjtën logo ka përdorur për kanalin e tij zyrtar në youtube, pas daljes nga menaxhmenti i vjetër.

Skerdi paralajmëroi edhe projekte të reja por nuk dha shumë detaje megjithatë ajo që dihet është se shumë shpejtë del bashkëpunimi me Lumi B dhe një tjetër me Butën.

Këto informata i ka dhënë vet këngëtari përmes disa postimeve të bëra javë më parë në Instagram./Prive.al

View this post on Instagram

💥SKERDI AGO MUSIC 💥 #COMING

A post shared by S K E R D I (@skerdiago) on

Artikuj të ngjashëm