‘Twerk’ për Virgjëreshën Ronelë (Foto)

By

Këngëtarja Ronela Hajati sot feston ditëlindjen e 26-të. Ajo ka lindur me datë 2 Shtator 1989 në Tiranë.

Para se të marr urime nga fansat dhe miqtë e saj këngëtarja ka uruar veten përmes rrjeteve sociale.

Në imazhin ku shkruan: “Twerk për mua. Është ditëlindja ime”, i ka shtuar edhe një koment.

“Virgjëresha e di se çfarë bën. Festë për mua”.

Kështu i drejtohet vetes Ronela, pasiqë shtatori stacionohet tek shenja e horoskopit ‘Virgjëresha’./Prive.al

https://instagram.com/p/7GpzxjLjP0/

 

 

 

Artikuj të ngjashëm