Premierë: Publikohet “Për një dashuri” nga Ermali dhe Butrinti!

By

Ishte një ndër himnet e 2005-ës për të vazhduar suksesin për vite me radhë. Edhe sot versioni origjinal i këngës së Ermal Fejzullahut mbahen mend e këndohet nga të gjithë.

15 vite pas publikimit, Butrinti mendoi të vij me ripërpunim ku së bashku me Ermalin para pak minutash e risollën “Për një dashuri”.

Një kombinim interesant që do ta shoqëroj goxha gjatë.

Versioni i ri i këngës është realizuar nga producenti Rzon, teksa videoklipi nga Valon Aziri./Prive.al

Artikuj të ngjashëm