ROZANA DËSHIRON TË NDIHET E BUKUR!

By

Këngëtarja Rozana Radi ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në instagram ku duket tërësisht ndryshe.

Radin jemi mësuar ta shohim me grim të lehtë ose pa të fare, por në foton e publikuar shohim një Rozanë tjetër.

Postimin ajo e ka shoqëruar me këtë shkrim: “Se unë jam femër.Unë dua të ndjehem e bukur.Dhe kur e ndjej nën lëkurë këtë ndjesi,jam gati të pushtoj botën.”

Këngëtarja me këtë imazh duket shumë shumë atraktive.

Rozi shumë shpejt do të sjell edhe projektin e ri për të cilin ka treguar se ka filluar punë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm