Ditë e rëndë për Genta Ismajlin: Ndahet nga jeta… (FOTO)

By

Dita e sotme ka qenë e rëndë për këngëtaren Genta Ismajli.

Ajo është ballafaquar me një ndarje nga jeta të gjyshit të saj i cili pas një sëmundje, ditën e sotme ka ndërruar jetë.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një prej imazheve të fundit të saj me gjyshin nën mbishkrimin: ‘Do të më mungosh e do të dua gjithmonë. U prefsh në paqe gjyshi im i dashur’

Ngushëllime këngëtares dhe familjes së saj për këtë humbje! /Prive.al/

Dita e sotme ka qenë e rëndë për këngëtaren Genta Ismajli.
Ajo është ballafaquar me një ndarje nga jeta të gjyshit të saj i cili pas një sëmundje, ditën e sotme ka ndërruar jetë.
Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes një prej imazheve të fundit të saj me gjyshin nën mbishkrimin: ‘Do të më mungosh e do të dua gjithmonë. U prefsh në paqe gjyshi im i dashur’
Ngushëllime këngëtares dhe familjes së saj për këtë humbje! /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm