Eni Koçi gati këngën e re, ky është titulli i projektit

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Eni Koçi, e ka gati këngën e saj të re.

Përmes një fotografie në Instagram, ku Eni shfaqet e kuruar dhe e veshur në një kostum të bardhë, ka dhënë lajmin se së shpejti publikon një këngë.

“Gabimet”, do të quhet projekti i saj i ri, ndërsa kësaj here Eni vjen solo.

Përndryshe, mediat në Shqipëri kanë raportuar se ajo dhe i dashuri i saj, reperi i njohur Genc Prellvukaj, së shpejti do të martohen e dasma e tyre do të jetë një event VIP, megjithatë nuk ka shumë zhurmë rreth kësaj pune pasi asnjëri prej tyre, s’e kanë konfirmuar lidhjen. /Prive.al

View this post on Instagram

Cheers🥂 #Gabimet #newsong

A post shared by Eni Koci (@enikociiii) on

Artikuj të ngjashëm