Premierë në Prive: Blero ft. Onat – ‘Jo, jo’ (Video)

By

Të shtunën në emisionin Prive, përpos materialeve të shumta për yjet e skenës shqiptare sjellim edhe videoklipin më të ri të këngëtarit Blero Muharremi.

Ky projekt vjen në bashkëpunim me Onatin dhe mban titullin ‘Jo, Jo’.

Klipi i saj është xhiruar nga Asha Graphics dhe pason duetin e suksesshëm me Shkurte Gashin./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=p4cytlq11no

Artikuj të ngjashëm