Çka bën për ‘1 sekond’ Çartani i Bandës Butuesi?! (Video)

By

Anëtari i Bandës Butuesi, Çartani ka lançuar këngën e tij më të re titulluar ‘1 sekond’.

Ky projekt mban firmën muzikore të Irkenc Hykës, teksa videoklipi vulën e Max Production.

Kënga dhe klipi janë mjaft veror dhe vetëm për pak ditë ka marrë shumë klikime dhe pëlqyeshmëri në YouTube.

Gazetari Artan Telaku, muaj më parë realizoi në Prive një material me Bandën Butuesi të cilët shpalosën jetën dhe planet muzikore të tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm