Premierë: Gold AG ft Duda & B-Genius – Çka po ndodh (VIDEO)

By

Është finalizuar bashkëpunimi mes Gold AG, Duda dhe B-Genius. Kënga është titulluar ‘Çka po don’  dhe trajton ngjarjet e fundit në vendin tonë.

Prive.al sjell premierën e videoklipit që është punuar nga M Production.

Shumë shpejt Gold AG sjell edhe këngën ‘Motër e Vëlla’ në duet me Ponin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm