Pizhamet e kujt i veshi Rozi në shtëpinë e Fjolla Morinës?!

By

Rozana Radi dhe Era Rusi ka qëndruar mbrëmë në shtëpinë e koleges së tyre Fjolla Morina.

Këngëtaret kanë ardhur në Kosovë për shkak të koncertit humanitar që do mbahet sot në Tetovë.

E ky bashkim kolegesh ka qenë edhe një takim shoqesh të cilat mbrëmë kanë bërë shumë ‘qejf’, të cilat kanë reflektuar përmes fotografive.

Fjolla ka publikuar një fotografi ku shihet Rozana Radi me pizhame për të cilat Morina ka shkruar: Rozana Radi me pizhamet e mamës dhe jastëkun e barkut tim.

Të dyja këngëtaret shumë shpejt do të publikojnë projektet e reja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm