DA GHOST DHE SARANDA MARTOHEN SONTE! (FOTO)

By

Saranda Shala, një ndër modelet e para në Kosovë që arriti shumë suksese dhe që së fundmi ka qenë pjesë e ekspozitës së Arton Humollit ‘Trup e shpirt’ me fotografinë ku me duar bën Shqiponjën martohet sonte.

Saranda i ka dhënë fund beqarisë me reperin Da Ghost i cili njihet për hitin ‘Kceni Kr8’ dhe ‘Majt, djatht’.

Çifti është martuar në një festë ku të pranishëm kanë qenë familjarë dhe miqtë e afër të Sarandës dhe Da Ghost./Prive.al

 

saranda da ghost

saranda da ghost 2

Artikuj të ngjashëm