Premierë: Enca – ‘Call me Goddess’

By

Enca sapo ka publikuar projektin e saj më të ri, të shumëpriturin ‘Call me Goddess’. Kënga kësaj rradhe është punuar tek Elgit Doda ndërsa për tekstin është përkujdesur vetë këngëtarja.

Videoklipi i realizuar nga ProVideo ka skena ku Enca shfaqet mjaft e nxehtë duke mbajtur fansat akoma nën atmosferë vere me këtë krijim muzikor.

Imazhi edhe kësaj rradhe i është kuruar nga stilisti Niko Komani. Kujtojmë se ‘Call me Goddess’ pason këngën e lançuar gjatë verës ‘Soul Killa’ që ishte në linjën e ‘A po tpëlqen’ përsa i përket dëgjueshmërisë dhe suksesit me miliona klikime në Youtube. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm