GAZETARJA ZANA MEZINI AKUZON PËR KOPJIM TEUTA KRASNIQIN!

By

Aktorja dhe prezanutesja Teuta Krasniqi ka paralajmëruar emisionin e saj më të ri “Personale”.

Por ky projekt po shkakton probleme akoma pa nisur.

Gazetarja Zana Mezini përmes një postimi në rrjetin social facebook ka shkruar: ” Emisionin “Personale” që ti e ke paralajmëru, e kam idejuar unë vet, pa më mbajtë askush”.

Po ashtu Mezini ka treguar se kjo nuk është hera e parë që Krasniqi e kopjon atë.

Deri më tani Teuta akoma nuk ka reaguar në lidhje me akuzat e Zanës./Prive.al

statusi zana

Artikuj të ngjashëm