Edona Llalloshi shtatëzënë

By

Këngëtarja Edona Llalloshi është në pritjen e ëmbël të një fëmiu.

Siç raportojnë mediat, Edona është shtatzënë dhe ka potencuar se gjithçka po ec mirë nga aspekti shëndetësor.

Këngëtarja nuk ka treguar gjininë e foshnjes që pret të lind, teksa ky është fëmiu i dytë pas vajzës Doa që ka ardhur si fryt i dashurisë së Edonës dhe bashkëshortit të saj, Gazit.

Na mbetet t’i urojmë shtatëzëni të lehtë Edonës përgjatë muajve në vijim. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm