Publikohet klipi i Ardian Bujupit me Shkodran Mustafi

By

Këngëtari Ardian Bujupi i cili javën e kaluar tregoi se do silte për tregun gjerman një këngë të re, tashmë e ka publikuar.

Në të shfaqet edhe futbollisti Shkodran Mustafi, i cili kishte pëlqyer këtë këngë nga albumi Ardicted.

Ky klip dhe këngë mban vulën e Universal Music./Prive.al

Artikuj të ngjashëm