Premierë “AJE” nga Tayna dhe Ledri (VIDEO)

By

Për të gjithë fansat e Ledrit dhe Taynës, kënga e tyre e përbashkët është tashmë në youtube.

“AJE” titullohet projekti i parë mes këtyre dy artistëve.

Gjithçka është realizuar nga Cricket ndërkaq tekstin e kanë shkruar të dy. Klipin e ka realizuar Imagine.

Dëgjojeni dhe na thoni si po ju duket./Prive.al

Artikuj të ngjashëm