Çfarë nuk po shkon me foton e fundit të Egzonës – gruas së Albatritit?

By

Albatrit Muqiqi dhe bashkëshortja e tij Egzonapritet që së shpejti të bëhen sërish prindër, por kësaj radhe me binjakë.

Shtatzënia e ka ndryshuar bukur shumë Egzonën, dhe mbase kjo është arsyeja që ajo përdor edhe efekte për t’u dukur në formë.

Fotografinë e fundit që ajo e postoi në Instagram, shihet një defekt tek dera.

Më poshtë ju sjellim imazhin dhe vlerësojeni juvet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm