Dj Regard do të performojë në njërin ndër festivalet e muzikës më të mëdha në botë

By

E përfundoi vitin me jehonë të madhe e njëjtë po e nis të 2020-tën.

Ndonëse ishte përfolur se do ishte pjesë e festivalit Tomorrowland*, Dj nga Ferizaj e konfirmoi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“I lumtur të njoftoj pjesëmarrjen time për të luajtur në @tomorrowland 2020” – shkroi ai në postimin e tij.

 

*Tomorrowland është një festival belg i muzikës elektronike dance, i mbajtur në Boom, Belgjikë. Tomorrowland u mbajt për herë të parë në vitin 2005 dhe që atëherë është bërë një nga festivalet më të mëdha dhe më të shquara të muzikës në botë. Tani shtrihet në periudhën kohore në 2 fundjava dhe zakonisht biletat shiten brenda disa minutash.

Artikuj të ngjashëm