PREMIERË: 2PO2 publikon ‘El Chapo’ (VIDEO)

By

Super albumit ‘2020’ nga reperi 2PO2 dalëngadalë po i vie fundi i publikimeve pasi që ka mbetur vetëm edhe një projekt pa publikuar.

Dita sotme ishte edhe dita finale e një prej projekteve më të veçanta të këtij albumi.

Bëhet fjalë për ‘El Chapon’ të cilin artisti zgjodhi ta publikojë ditën e parë të vitit 2017. Kënga e re mban melodi nga B.O Beatz & Ditty Beatz teksa për miksimin dhe masterizimin e saj është përkujdesur Mixey.

Projekti është gjithashtu i pajisur me videoklip të punuar nga Imagine Films teksa Prive.al ju sjell premierë për të gjithë ju. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm