Pak para se të bëhen prindër, ky është vendimi që marrin çifti mbretëror Harry dhe Meghan

By

Lajme të mëdha për dukeshën Meghan Markle dhe Princin Harry – ata zyrtarisht i janë bashkuar Instagramit!

Çifti i famshëm kanë publikuar një deklaratë të përbashkët në postimin e tyre të parë, ku shkruajnë, “Mirë se vini në Instagramin tonë zyrtar; gjatë përdorimit ne do të publikojmë çfarë na inspiron, kauzat që i përkrahim, lajmërime të rëndësishme. Ju falënderojmë për mbështetjen tuaj”, kanë shkruar çifti.

Tash e tutje mund t’i gjeni në instagram me këtë emër përdoruesi! @sussexroyal

Artikuj të ngjashëm