Xhensila publikon projektin e saj të ri të quajtur “Paris”

By

Pas një pauze që nga publikimi i projektit muzikor “Sekreti im” me Pirro Çakon, Xhensila Myrtezaj kthehet me një projekt të ri muzikor.

Kënga e re titullohet “Paris” videoklipi i të cilës është xhiruar pikërisht në qytetin e dashurisë. Muzika dhe teksti i këngës janë punuar nga bashkpuntori besnik i këngëtares, Pirro Cako kurse kënga është aranzhuar nga Darko Dimitrov

Ndëgjoni këngën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm