Nora publikon imazhet e vetme me Renee, shtrohet pyetja ku është Roberti?

By

Imazhet e festave të fundvitit, e gjetën Nora Istrefin në krahët e vogëlushes Renee.

Festive, të bukura e të kuruara, nënë e bijë kanë pozuar pranë pemës së vitit të ri, duke e përqafuar fort njëra tjetrën.

Dhe në krejt këtë ngrohtësi familjare, po mungon dikush dhe sigurisht të gjithëve na lindi pyetja se pse në këto imazhe nuk është prezent Robert Berisha?

Nora madje, siç e pa Prive nuk ka marrë asnjë like në këto fotografi nga bashkëshorti i saj.

Artikuj të ngjashëm