Vjen lajmi i ri nga Genta pasi u bë nënë (FOTO)

By

Pak muaj pasi u bë nënë e binjakëve, Genta ka nisur punën për projekte të reja muzikore.

Ajo ka ndarë sonte me ndjekësit e saj video nga studio duke zbuluar se po vjen një këngë e re.

Artistja s’ka dhënë shumë detaje por konfirmoi rikthimin pasi mori epitetin më të mirë së fundmi.

Ndryshe, Genta dhe Usta janë prindër të një djali dhe vajze./Prive.al

Artikuj të ngjashëm