Dy reperët shqiptarë bashkojnë forcat për projektin e ri!

By

Së shpejti do të publikohet një bashkëpunim i ri.

Bardhi dhe Lumi B janë bashkuar për një këngë e cila sipas burimeve të Prive do të jetë verore.

Lajmin e ka konfirmuar Bardhi në ‘5 data’ të Prive por ende nuk ka detaje rreth projektit.

Ky nuk do të jetë dueti i vetëm i Lumit pasi këtë verë ai do të jetë në disa këngë me artistë të njohur./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm