Postimi i fundit i Soni Malaj ka të bëjë vetëm me flokët e saj

By

Këngëtarja shumë e dashur Soni Malaj në postimin e saj të fundit në Instagram, shfaq disa nga paraqitjet e saj televizive.

Ajo fokusohet vetëm në një pjesë të trupit të saj, flokët!

Flokë të zeza, të gjata, të shëndetshme dhe ajo po i adhuron.

“Flokë, flokë dhe më shumë flokët” – shkruan ajo nën postimin e saj ku ka marrë shumë komplimente nga ndjekësit e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

Hair..hair.. and mooore hair 😄

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Artikuj të ngjashëm