Dua Lipa sjell edhe një videoklip për këngën “Let’s Get Physical”

By

Kënga është publikuar para një muaji dhe Dua Lipa që atëherë ka sjellur disa videoklipe për këngën.

Përvec atij zyrtar ajo ka sjellë edhe videoklipe të tjerë, ku i fundit ishte ai “Let’s get physical Work Out Video.”

Me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ndau edhe videoklipin e ri për këngën të titulluar, “Let’s get physical Vertical Video”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm