Kastro Zizo shpërthen nga emocionet në ditëlindjen e prindit të tij. (FOTO)

By

Emri i tij po përmendët shumë kohëve të fundit, kjo për faktin që cdo javë është i pranishëmn në spektaklin “Your face sounds familiar”.

Kontravers, të sinqertë dhe mjaft atraktiv jemi mësuar ta shohim gjithmonë Kastro Zizon, por nuk është se e kemi njohur aq shumë anën e tij të ndjeshme. Ishte humbja e nënës se tij javë më parë ngjarja tragjike që na njoftoi për këtë anë të tij. Dhe një humbje e tillë është normale ti këtë lënë plagë që vonë shërohen.

Edhe sot Kastro shpalos diqka nga jeta personale e tij, është ditëlindja e prindit të tij ajo që e bëri artistin të publikoj një dedikim mjaft të ndjeshëm krahas fotos së babait teksa i uron edhe 100 vite të tjera.

“Ta gjeta nje foto ne arkiven time me 5 foto babi im. Edhe 100 vite te lumtura. Ky eshte viti i pare pa gjysmen tende dhe mbase ndihesh jo i plote…por dije qe ke dashurine me te madhe nga mua dhe motra, nga nipi dhe mbesat e tua. Ti kurre nuk je dhe do jesh vetem. Flm qe je kshu si je. Edhe 100 dhe love u.” është dedikimi i Kastro Zizos në rrjetin social instagram./PRIVE.AL/

 

13077221_10208739082264687_1500455928_n

 

Artikuj të ngjashëm