Argjentina Ramosaj, një nënë dhe grua e përkushtuar!

By

Talenti, zëri dhe sharmi e bëjnë këtë këngëtare të jetë e kompletuar. Fjala është për Argjentina Ramosaj.

Qysh në fillim të karrierës së saj hyri në zemrat e publikut me ëmbëlsinë dhe sensualitetin e saj.

Ajo u bë krijuesja e baladave më të dëgjuara dhe të pëlqyera. Së bashku me këngëtarin Flori Mumajesi sollën këngën “Ku isha unë” e cila mbetet melodi e paharruar.

Por që një kohë këngëtaren nuk e kemi parë aktive. Ajo nuk ka shumë që është bërë nënë dhe atë mjaftë e përkushtuar ndaj djalit dhe bashkëshortit të saj. Këtë e ka treguar edhe përmes një fotografie të cilën e ka postuar në profilin e saj në Instagram, ku shihet tejet e lumtur afër familjes. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm