Pas dueteve me Don Phenom, Ronela sjell pamjet e projektit solo (VIDEO)

By

Pas dy bashkëpunimeve të suksesshme me Don Phenom, Ronela Hajati solli pamjet e projektit solo.

Ai lëshoi një video të shkurtër në llogarinë e saj në Instagram për të paralajmëruar se kënga me titull “Lage” publikohet së shpejti.

“Vjen së shpejti. A jeni gati”, ka shkruar ajo.

Para disa ditësh, Ronela u zotua se ky projekt është hit dhe kjo mbetet të shihet deri në ditën e publikimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm